Ogromny Sukces Naszych Uczniów na zawodach powiatowych!!!

Utworzono dnia 09.11.2018

Szkoła Podstawowa w Grabiu wygrała powiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców !

W środę, 31 października 2018 r na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach uczestniczyło dziewięć Szkół Podstawowych /zwycięzcy eliminacji ze wszystkich gmin powiatu bocheńskiego/. Bardzo dobrze spisali się Nasi chłopcy, którzy wygrali te zawody.
W eliminacjach pokonali Lipnicę Murowaną, Nieszkowice Wielkie, Łąktę Górną przegrali ze Szkołą nr 7 w Bochni.
W finale pokonali Szkołę Podstawową w Borku.
Drużyna  grała w składzie: Igor Olszewski, Szczepan Chwajoł, Michał Zduleczny, Maciej Zając, Mikołaj Mrozek, Przemysław Tuleja, Jakub Kapera. Piotr Balicki, Łukasz Zduleczny. Opiekunem drużyny był Wojciech Kubicz.

Wyniki:
1. Szkoła Podstawowa w Grabiu
2. Szkoła Podstawowa w Borku
3. Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi !

Drużyna uzyskała awans do finału rejonowego, który odbędzie się 7 listopada 2018 r w Krzeszowicach.

Zawody Powiatowe I Miejsce

Utworzono dnia 09.11.2018, 14:06