XIII Turniej Szkół noszących imię Mikołaja Kopernika

Utworzono dnia 12.03.2020

XIII Turniej Szkół noszących imię Mikołaja Kopernika

Już od trzynastu lat nasi uczniowie biorą udział w turnieju szkół noszących imię Mikołaja Kopernika.
25 lutego w XIII Turnieju Kopernikańskim, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Gminnych w Głogowie naszą szkołę reprezentowali Antoni Marcinkiewicz z klasy V, Agnieszka Mrożek z klasy VI i Aleksandra Krzysztofiak uczennica klasy VII.
Jako uczniowie szkoły noszącej imię tak wybitnego i wszechstronnego człowieka, musieli również wykazać się wieloma talentami.
Mieli oni okazję sprawdzić się w konkurencjach sprawnościowych, teście wiedzy o Mikołaju Koperniku, jego czasach i astronomii, oraz musieli uruchomić swoją wyobraźnię i talent artystyczny w konkursie plastycznym.
Dzieci świetnie radziły sobie w czasie zmagań turniejowych, przy okazji bardzo dobrze się bawiły, miały możliwość nawiązywania nowych znajomości, uczenia się przez obserwację i zabawę. W czasie turnieju panowała bardzo miła atmosfer.
W nagrodę za udział uczniowie otrzymali książki i inne gadżety, oraz statuetkę.
Pora pomyśleć o przygotowaniach do kolejnego turnieju, który za rok odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19632