Życzenia Wielkanocne

Utworzono dnia 12.04.2017

Święta Wielkanocne to czas budowy nadziei i wiary w nowego człowieka.

Niech zatem świąteczny czas pozwoli nam umocnić się w przekonaniu, że wszystkie marzenia i życzenia mogą mieć siłę sprawczą, a pierwsze wiosenne promienie słońca wzbudzą radość oczekiwania na nadchodzącą dobrą przyszłość.  Ten Czas ma wyjątkowe znaczenie dodaje sił do dalszych działań, inspiruje do podejmowania postanowień i tworzenia planów. Życzę nauczycielom, uczniom, rodzicom, aby te święta przyniosły prawdziwą harmonię, dobre zdrowie oraz wiarę w serdeczność drugiego człowieka.

Wesołych Świąt życzy Dyrektor Szkoły

Teresa Leśniak