WARSZTATY KULINARNE

Utworzono dnia 08.03.2020

6 marca 2020 roku – dzień pełen wrażeń dla maluchów naszej szkoły. Uczniowie klas     I-III uczestniczyli w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ramach innowacji „Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś”. Warsztaty zostały przeprowadzone w Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Łapanowie i składały się z dwóch części. Pierwsza to ciekawa prelekcja dotycząca zasad zdrowego odżywiania, a druga to część praktyczna, podczas której dzieci przygotowywały zdrowe napoje i potrawy. Maluchy ubrane w czepki       i fartuszki z ochotą przystąpiły do gotowania. Pod opieką starszych kolegów i koleżanek powstały smaczne i zdrowe dania. Warsztaty tak się spodobały, że niektóre dzieci postanowiły przyrządzić te same potrawy w domu. Brawo!!!

Warsztaty kulinarne w CKUiZ w Łapanowie

Utworzono dnia 16.03.2020, 19:12