XVIII Małopolski Rodzinny Gwiaździsty Zlot Rowerowy

Utworzono dnia 17.02.2020

~~W sobotę 25 maja 2019 roku na obiektach sportowo – rekreacyjnych przy zaporze w Dobczycach była meta XVIII Małopolskiegoi Rodzinnego Gwiaździstego Zlotu Rowerowego „Rowerem po zdrowie”.
Gminę Łapanów reprezentowała dość liczna grupa rowerzystów, w składzie drużyny byli uczniowie i opiekun ze Szkoły Podstawowej w Grabiu, rodziny oraz indywidualne osoby z terenu gminy Łapanów.
Otwarcia zlotu dokonali: Leszek Tytko – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego TKKF, Tomasz Suś – Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce oraz Karol Oleksy – Komandor Zlotu,
Po posiłku przygotowanym przez organizatora, uczestnicy przystąpili do zmagań sportowo-rekreacyjnych.
Nasi reprezentanci osiągali bardzo dobre wyniki zdobywając wiele medali w konkurencjach rekreacyjnych.
Medale zdobyli: Katarzyna, Góral, Bożena Mazur, Tadeusz Mazur, Robert Dedio, Ewa Dedio, Grażyna Kulijewicz, Zofia Ciszek, Maja Nowak, Jagoda Ciszek, Gabriela Nowak, Aleksandra Krzysztofiak, Jadwiga Kuś, Kacper Leśniak
Po rozgrywkach sportowych nastąpił moment wręczania dyplomów, medali oraz statuetek, zarówno dla zwycięzców indywidualnych, jak i zespołowych.
Nagrodę za udział w zlocie dla reprezentacji gminy Łapanów odebrał Tadeusz Mazur /organizator wyjazdu reprezentacji z Łapanowa/.
Po wręczeniu wszystkich nagród nastąpił moment do losowania rowerów, los uśmiechnął się do Gabrysi Nowak z Grabia , która wygrała rower ufundowany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.
Uczestnicy Zlotu z Gminy Łapanów sfinansowali sobie udział w imprezie wpłacając wpisowe.
Gratulujemy Gabrysi i wszystkim medalistom !

Zdjęcia z Rajdu

Utworzono dnia 17.02.2020, 21:15