Dzień Postaci z Bajek w starszych klasach:)

Utworzono dnia 06.11.2023

Dnia 6 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W roku 2023, ten szczególny dzień łączy się z 100. rocznicą powstania wytwórni Disneya. Wszyscy chętni uczniowie oraz nauczyciele mogli przyjść przebrani za swoją ulubioną postać bajkową lub zaprezentować się w ubraniu związanym z bajką. Uczniów czekało wiele zabaw i atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem oraz nauczycielem języka angielskiego. Dzień rozpoczęliśmy od seansu filmowego. Odbyła się również zabawa "Disney crossword", która polegała na tym, że uczniowie podczas przerw międzylekcyjnych uzupełniali krzyżówkę nazwami postaci z bajek w języku angielskim. Następnie spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie wszyscy mogli wziąć udział w pokazie mody i zaprezentować swój strój na czerwonym dywanie oraz zapozować do zdjęć. Każde z dzieci otrzymało słodki upominek, a każda z klas - dyplom uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu. Dzień Postaci z Bajek zakończyliśmy wspólną zabawą i tańcami.

Wszystkich: 19943