INFORMACJA O OGŁOSZONYM STRAJKU NAUCZYCIELI

Utworzono dnia 07.04.2019

Szanowni Rodzice.
W związku z podjętą przez ZNP decyzją o rozpoczęciu 08.04.2019 r. strajku nauczycieli, informuję, iż podjęłam działania zmierzające w kierunku zapewnienia dzieciom obecnym w dniach trwania strajku należytej opieki.
Ze względu na te okoliczności, zachęcamy do pozostawienia swoich pociech w domu.
W przypadku, gdy ktoś nie ma możliwości zapewnienia dziecku opieki w domu, w szkole dzieci będą objęte zajęciami opiekuńczymi, dlatego też, można dziecko przysłać do szkoły bez obaw o jego bezpieczeństwo.

Od 08.04.-10.04. Uczniowie mają 3 dni wolne od zajęć dydaktycznych w związku z Rekolekcjami Wielkopostnymi.
Uczniowie mają możliwość dojazdu do kościoła wg harmonogramu.
Odjazd i przyjazd spod szkoły w Grabiu.

Organizacja dowozów dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grabiu
                                                       w trakcie Rekolekcji Wielkopostnych (8 – 10.04.2019 r.)

Poniedziałek - 8.04.2019 r.:

Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 8.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.0-III)
Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 9.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.IV-VI)
Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 10.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.VII-VIII)

Wtorek - 9.04.2109 r.:

Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 9.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.0-III)
Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 10.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.IV-VI)
Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 11.45 – odwóz po Mszy Św. (kl.VII-VIII)

Środa – 10.04.2019 r.:

Wyjazd – zbiórka dzieci przy budynku szkoły 10.15 – odwóz po Spowiedzi i Mszy Św.

Z poważaniem T. Leśniak

Wszystkich: 19922