PILNA INFORMACJA

Utworzono dnia 26.03.2021

PILNA INFORMACJA
Zgodnie z decyzją podjętą na szczeblu rządowym informuję, że w dniach
27 marca do 9 kwietnia 2021 r.
oddziały przedszkolne przy naszej szkole zostają zamknięte.
Zajęcia opiekuńcze będą prowadzone wyłącznie dla chętnych, zgłoszonych wcześniej dzieci pracowników medycznych i służb mundurowych.

Dla pozostałych dzieci będzie prowadzona nauka zdalna (jeżeli będą już wytyczne w tej sprawie, na razie nie mamy).
Nauczyciele będą się z Państwem kontaktowali za pośrednictwem utworzonych stron grupowych.
„W przypadku zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły do których uczęszcza dziecko, z powodu COVID-19, ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem [...] przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy za okres nie dłuższy niż 14 dni”.

Pozostałe istotne informacje będą zamieszczane na stronie Facebook i stronie szkoły
Z dyrektorem dodatkowo można skontaktować się poprzez messenger.

Życzymy Wszystkim Państwu i dzieciom zdrowia.

Wszystkich: 19931